Psichologas: tūkstančiai merginų neturi jokio šanso susirasti

 © Shutterstock nuotr. 

 Vilniuje vaikšto tūkstančiai vienišų 20-32 m. merginų, kurios jokio šanso susirasti vyrą neturi, nes vyrų yra žymiai mažiau nei moterų dabar, „Žinių radijui“ sakė psichologas Tomas Lagūnavičius.
Tokiuose dideliuose miestuose kaip Vilnius, vyrai nori tik padraugauti, todėl, kad atsirado vadinamoji hipsterinė kultūra. Kas tai yra? Būk laimingas. Padirbai 5-6 val., gavai pajamas, o paskui laisvalaikis. O įsivaizduokite, pasiimi moterį, reikės vaikus auginti, ją prižiūrėti, paskolą namui imti, viskas ant tavęs gula. Tai didina laimės koeficientą ar mažina? Komunistų laikais sakytų, kad didina, kad reikia šeimą sukurti. O dabar nereikia to. Dalis žmonių nori kurti šeimas, bet jų yra vis mažiau ir mažiau, nes mes orientuojamės į asmeninę laimę“, - laidoje „Prie pietų stalo“ kalbėjo T. Lagūnavičius.

Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/psichologas-tukstanciai-merginu-neturi-jokio-sanso-susirasti-vyra.d?id=70631052

Ar verta gaivinti kažkada žlugusius santykius?

Susituokei, išsiskyrei, vėl susituokei... O kodėl gi ne? Juk ne veltui sakoma, kad tikrąją dalykų vertę suvokiame tik juos praradę. Nors yra ir skeptikų, kurie tikina, kad antrąkart į tą pačią upę neįbrisi. Ar verta gaivinti kažkada žlugusius santykius?

Neseniai išsiskyrusi kolegė vėl švyti. Pašnibždomis kalba telefonu, kikena, o prieš kelias dienas pasiuntinukas jai į darbą atgabeno glėbį rožių. Paklausta, ar neįsimylėjo, nurausta ir prisipažįsta, kad taip ir nutiko. Tiesa, visoms, kai išvysta jos mylimąjį, ištįsta veidai. Paaiškėja, kad čia tas pats vyras, kurį ji dar neseniai koneveikė paskutiniais žodžiais ir laistė graudžiomis skyrybų ašaromis. Kolegių pulkelis iškart pasidalija į du frontus. Vienos iš naujo įsimylėjusią bendradarbę bando atvesti į protą tikindamos, kad žmonės nesikeičia, o antrąkart ant to paties grėblio lipa tik kvailiai. Kitos tai atremia argumentais, esą vyrų rinkoje prasta situacija, ir tuo, kad visada geriau rinktis tegul ir kiek aptrintą, bet patikrintą daiktą, nei bandyti laimę loterijoje ieškant naujo.

Skaitykite daugiau: http://www.moteris.lt/psichologija/ar-verta-gaivinti-kazkada-zlugusius-santykius.d?id=70629054