NAUJAS SEMINARAS. Kaip lengvai integruoti kūrybines užduotis pamokose

 Dalis mokytojų vengia kūrybinių užduočių pamokose, nes jos sunkiai integruojamos ir užima daug laiko joms atlikti. Todėl sunku planuoti pamoką. Yra nesudėtingų kūrybinių užduočių, kurias lengva integruoti į įvairias pamokas. Kūrybinės užduotys turi būti parengtos iš karto ir suderintos su pamokos tematika. Kompetentingas mokytojas turi turėti platų kūrybinių užduočių arsenalą, kurias nesudėtinga būtų paruošti pamokai. Šioms užduotims nereikia papildomų techninių priemonių ir galima jomis naudotis paprastomis mokiniams prieinamomis priemonėmis.

Įprotis kiekvieną pamoką kurti ką nors naujo, sumažina nerimą ir pasipriešinimą kituose mokymo etapuose, kai reikia įgyvendinti sudėtingus projektus.

Šiame seminare mokysimės nesudėtingų kūrybinių užduočių, kuriuos galima lengvai integruoti į lengvas pamokas. Seminare bus teorinė ir praktinė dalys.

Jei susidomėjote, rašykite į el. p. tomassem@gmail.com arba skambinti tel. 8621 69141

Kaip kuriamos nuostabios drabužių parduotuvės?

   „Aktyvios parduotuvės“ strategija padeda pardavėjams ir klientams gerai jaustis joje. Šią strategiją bando įgyvendinti ZARA, NEW YORK ir kt. parduotuvės. Kad ši strategija būtų sėkmingai įgyvendinta, reikalinga tam tikra darbuotojų motyvacijos sistema. Ir, žinoma, geras prekių išdėliojimas pagal 6 pagrindinius variantus. Taip pat svarbu, gražūs ir efektyvūs klientų sutikimo ir aptarnavimo ritualai, kurie naudojami drabužių parduotuvėse. Ritualai reikalingi tam, kad klientai jaustųsi saugūs, galėtų formuoti drabužių kolekcijas, pirkti papildomų ekseksuarų ir kt. Didelę įtaką daro parduotuvės vizualinis, audialinis, taktilinis ir odorinis (kvapais) parduotuvės apipavidalinimas. Tai tiesiogiai turi įtakos, kiek klientas išbus ir skirs laiko drabužiams matuotis ir kt.

  Seminare teoriškai aptarsime, kaip derinti aktyvių parduotuvių strategiją su prekių išdėliojimu, ritualais ir jos apipavidalinimu. Kokia galėtų būti labiausiai priimtini varinžantai jūsų parduotuvėje. Seminaras bus iliustruojamas filmuota ir garso medžiaga, kurioje bus pateikti konkretūs pavyzdžiai, kaip tai daroma kitose žinomose prekės ženklų parduotuvėse. 

 Jei susidomėjote, rašykite į el. p. tomassem@gmail.com arba skambinti tel. 8621 69141

Kaip ikimokyklinio amžiaus vaikus išmokyti mąstyti ir spręsti problemas

    Darželyje yra formuojami pagrindiniai mąstymo ir problemos sprendimo lygiai. Yra metodų, kuriuos naudojant galima sėkmingai vystyti asociatyvų ir abstraktų vaikų mąstymą. Sėkmingai išlavinus mąstymą, vaikas geriau mokosi mokykloje, turi mažiau elgesio problemų ir kt. Mąstymas skirtas spręsti kasdieninius klausimus ir problemas.

     Yra 15 pagrindinių mąstymo būdų, kuriuos naudojant galima suprasti pasaulį ir jame tinkamai elgtis. O taip pat yra 4 metodikos, kaip spręsti problemas ikimokyklinio amžiaus vaikams. Visa tai mokysimės seminare praktiškai.

 Jei susidomėjote, rašykite į el. p. tomassem@gmail.com arba skambinti tel. 8621 69141